Hasta Karyolası, Sera Ev Tipi Hasta Karyolası225,00 TL

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

1 300,00 TL

1 450,00 TL

-150,00 TL


 • Hayır! Korkuluk İstemiyorum.
 • Evet! Korkuluk istiyorum

 • Yataksız
 • 4 Parçalı Ortopedik Hasta Yatağı
 • Lazer Kesimli Anti-dekübit Hasta Yatağı
 
Daha Fazla Bilgi

Sera 2 Motorlu Ev Tipi Hasta Karyolası

(2 Motorlu - Kumandalı)

 • MS1643 Sera 2 Motorlu Elektrikli Ev Tipi Hasta Karyolası yatak platformu lata olarak bilinen 150 kg. taşıma kapasiteli esnek ve sağlam yapıdaki ahşap
   sütunlar ile üzerine koyulacak hasta yatağının hava geçirgenliği ön planda tutulmuştur.

 • Sera 2 motorlu elektrikli ev tipi hasta karyolası kumanda yardımı ile sırt ve ayak kısmı hareketlerini kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlar.

 • Sırt kısmını 0 dereceden 85 dereceye kadar ayak kısmını ise 0 dereceden 35 dereceye kadar kolaylıkla kaldırıp indirebileceğiniz kumandalı bir hasta karyolası modelidir.

 • İsteğinize bağlı olarak satın alabileceğiniz tabanca korkuluk sistemi, hastanın düşmesini engelleyen, güvenilir bir mekanizma olmasının yanı sıra hastanın korkuluklara tutunarak güç almasıyla tek başına karyola üzerinde hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Sera ev tipi hasta karyolası, korkuluk ihtiyacının olmadığı dönemlerde korkuluk mekanizmasının karyoladan kolayca çıkartıp klasik karyola gibi kullanılabilmektedir.

 • 220 volt elektriğin olduğu evlerde, hastanelerde, revirlerde kısacası her alanda kullanabileceğiniz ev tipi hastane karyolası modelidir.

 • 2 yıl garantili olan 2 motorlu elektrikli hasta karyolası kumanda ile hareket kabiliyeti sağlanan 4500 N gücündeki dualatör motor olabildiğince sessiz çalışmakta ve 150 kg. kadar tüm hastalar için kullanılabilmektedir.

 • Deri veya tay tüyü kumaş döşemeli görünümü sayesinde hastanızın hastane psikolojisinden uzaklaşmasına olanak sağlayan Sera Ev Tipi Hasta Karyolası başlıkları dışında tamamen montajlı bir şekilde kargo edilir ve sizler sadece başlıklarını yerlerine monte ederek kolayca kurulumu gerçekleştirmiş olursunuz.

Sera model 2 motorlu elektrikli ev tipi hasta karyolası ile birlikte iki farklı ortopedik hasta yatağı modelinden birini hastanızın durumu doğrultusunda seçebilirsiniz;

 1. 4 Parçalı Ortopedik Hasta Yatağı: 14 cm yüksekliğinde ve süngeri 22 dansitede olan hasta yatağı karyola yatak platformu gibi 4 parçadan oluşmaktadır. Süngeri ne çok yumuşak ne de çok serttir. Her kilodaki hastalar için uygun olan 4 parçalı hasta yatağı hastanelerde kullanılan hasta yatağı olarak bilinir. Karyolanın hareketine istinaden parçalar birbirinden bağımsız hareket ederek şekil alırken hastanın vücuduna zarar vermez.

 2. Lazer Kesimli Anti-dekübit Özellikli Hasta Yatağı: 14 cm yüksekliğinde ve 24 dansitede tamamen Cnc tezgahlarda kesimleri gerçekleştirilen tek parça sünger yataktır. Karyolanın hareketi ile şekil alır ve hava geçirgenliği en üst seviyededir. Süngerin yoğunluğu fazladır ve bası yarası oluşumunu engellemek adına tatlı sert bir yapıdadır. Sıvı geçirmez ve istenildiğinde fermuar yardımı ile sökülüp yıkanabilir alezi ile gönderilmektedir.

Genel Özellikleri; 

Kumanda ile kolay hareket kabiliyeti 

Sırt ve ayak ucu hareketleri

Hareketli tabanca korkuluk sistemi (Opsiyonel)

150 kg taşıma kapasitesi

Çelik konstrüksiyon gövde

Serum askısı

Baş ucunda iki yanda serum askı yuvası

Tüm metal aksam elektrostatik toz boyalı

Ahşap giydirme panelleri ile şık görünüm

Elektrik kesildiğinde pozisyon halindeki karyolanın sırt ve ayak kısmını indirebileceğiniz pilli sistem

Teknik Özellikler:

Motor gücü: 2 x 4500N 

Ses seviyesi: 40 desibelin altında 

Sırt kalkma açısı: 85° 

Ayak kalkma açısı: 35° 

Yatak Ölçüleri: 90 cm x 190 cm x 14 cm

Yatak dahil yükseklik: 55 cm 

Garanti: 2 yıl

ev tipi hasta karyolası sera sırt ve ayak bölgesel hareketleri

sera ev tipi hasta karyolası renk kartelası

 
Teknik Bilgiler
Tipi Ev Tipi Hasta Karyolası ( Elektrikli, Kumandalı)
Motor 2 Motorlu
Taşıma Kapasitesi: 150 kg
Hareket Kapasitesi Sırt ve Ayak Kısmı
Sırt Kaldırma Açısı 85 Derece
Ayak Kaldırma Açısı 35 Derece
Toplam Genişlik 100 cm
Toplam Uzunluk: 205 cm
Toplam Yükseklik: 55 cm (Yatak Dahil) (İsteğe Bağlı Yükseklik Değişebilir)
Döşeme Tipi Temizlenebilir Kaliteli Vinlex Deri veya Tay Tüyü Kumaş
Döşeme Rengi Kum Beji (İsteğe Bağlı Değiştirilebilir)
Hasta Yatağı Ölçüleri 90 cm*190 cm*14 cm
Korkuluk Tipi Opsiyonel Olarak Alüminyum Tabanca Korkuluk İle Satın Alabilirsiniz
Başlık Tipi İstenildiğinde Sökülebilen Kapitoneli Başlık
Ayak Tipi 4 Adet Sabit Karyola Ayağı
Serum Askısı Var
Kullanılabilir Yatak Çeşitleri 4 Parçalı Ortopedik Sünger Yatak veya Lazer Kesimli Hasta Yatağı
Yatak Dahil Opsiyonel
Kargo Dahil Opsiyonel
Garanti: 2 Yıl
Marka Medikal House
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@hastakaryolasi.gen.tr’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde hastakaryolasi.gen.tr ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘hastakaryolasi.gen.tr - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup dizelistanbul.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 28

Menu